LINKS

CLUBS
Samojed klub Slovensko www.samojed-klub.sk
Klub Severských psů www.polardogs.cz
Samojed klub ČR www.samojed.cz

SAMOYED KENNELS
SLOVAKIA
Xsara´s Hope www.xsaras-hope.com
Yoshi and Us www.samojed.sk
SNOWY KATANGA www.snowy-katanga.sk
SLOVAK SAMMY www.facebook.com/slovaksammy
SMILING HOPE www.smilinghope.weebly.com
Violet´s Meadow www.violetsmeadow.webnode.sk
La Torre Roja www.la-torre-roja.webnode.sk
Matyella www.matyella.com
Tatranská žiara www.sissi-samojed.blog.cz
Klbko radosti www.klbkoradosti.sk

CZECH REPUBLIC
Od Račí studánky www.samoyed.cz
Tikibara www.tikibara.webnode.cz
Snehový zázrak www.snehovyzazrak.cz
Vidnavská záře www.samojed.net
Orleansnow www.orleansnow.cz
Aiskima www.samojedi.cz
Diamond Snow www.diamondsnow.cz
Winter Queen www.winterqueen.cz

LITHUANIA
Kenventaki www.kenventaki.lv
Smiling Miracle www.samoyeds.lv

HUNGARY
Snowy Sabaka Samoyeds www.snowysabaka.hu
Severnaya Samoyed www.severnaya-samoyed.hu
White Siberian Samoyeds www.whitesiberian.hu

CROATIA
Nox-poli www.nox-poli.hr

SLOVENIA
Iceberg Queen www.iceberg-queen.com
Blanja Polar www.blanjapolar.si
Anatina www.anatina.si

ESTONIA
Smiling Snowball smilingsnowballs.wixsite.com/samoyeds
Lumeingel www.lumeingel.com

RUSSIA
Mishka na Severe www.mishkanasevere.com
Radost Zhizni www.samoedik.ru

NETHERLANDS
Little Miracle and Dutch Prince www.sam-samoyed.nl

NORWAY
Serako Maybtso www.whitejoy.no

FINLAND
Maailmankorven www.maailmankorven.com
Snoproof www.snoproof.net

LATVIA
Klajokliu Šuo www.klajokliusuo.lt

POLAND
Arctic Challenge www.arcticchallenge.com.pl
Glow of the Snowy star www.snowystar.pl

BELGIUM
From Smiling Lotus www.fromsmilinglotus.weebly.com


Pes pre život www.pesprezivot.sk
Kennels in Europe eurobreeder.com

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com    |      VISITORS