ODKAZY

KLUBY
Samojed klub Slovensko www.samojed-klub.sk
Klub Severských psů www.polardogs.cz
Samojed klub ČR www.samojed.cz

CHOVATEĽSKÉ STANICE
SLOVENSKO
Xsara´s Hope www.xsaras-hope.com
Yoshi and Us www.samojed.sk
SNOWY KATANGA www.snowy-katanga.sk
SLOVAK SAMMY www.facebook.com/slovaksammy
SMILING HOPE www.smilinghope.weebly.com
Violet´s Meadow www.violetsmeadow.webnode.sk
La Torre Roja www.la-torre-roja.webnode.sk
Matyella www.matyella.com
Tatranská žiara www.sissi-samojed.blog.cz
Klbko radosti www.klbkoradosti.sk

ČESKÁ REPUBLIKA
Od Račí studánky www.samoyed.cz
Tikibara www.tikibara.webnode.cz
Snehový zázrak www.snehovyzazrak.cz
Vidnavská záře www.samojed.net
Orleansnow www.orleansnow.cz
Aiskima www.samojedi.cz
Diamond Snow www.diamondsnow.cz
Winter Queen www.winterqueen.cz

LOTYŠSKO
Kenventaki www.kenventaki.lv
Smiling Miracle www.samoyeds.lv

MAĎARSKO
Snowy Sabaka Samoyeds www.snowysabaka.hu
Severnaya Samoyed www.severnaya-samoyed.hu
White Siberian Samoyeds www.whitesiberian.hu

CHORVÁTSKO
Nox-poli www.nox-poli.hr

SLOVINSKO
Iceberg Queen www.iceberg-queen.com
Blanja Polar www.blanjapolar.si
Anatina www.anatina.si

ESTÓNSKO
Smiling Snowball smilingsnowballs.wixsite.com/samoyeds
Lumeingel www.lumeingel.com

RUSKO
Mishka na Severe www.mishkanasevere.com
Radost Zhizni www.samoedik.ru

HOLANDSKO
Little Miracle and Dutch Prince www.sam-samoyed.nl

NÓRSKO
Serako Maybtso www.whitejoy.no

FÍNSKO
Maailmankorven www.maailmankorven.com
Snoproof www.snoproof.net

LITVA
Klajokliu Šuo www.klajokliusuo.lt

POĽSKO
Arctic Challenge www.arcticchallenge.com.pl
Glow of the Snowy star www.snowystar.pl

BELGICKO
From Smiling Lotus www.fromsmilinglotus.weebly.com


Pes pre život www.pesprezivot.sk
Chovateľské stanice v Európe eurobreeder.com

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com    |      NÁVŠTĚV